Замовити книгу "Зеленський без гриму"
"Зеленський без гриму" - нова книга відомого українського журналіста Сергія Руденка.

Книга складається із 35 епізодів, у яких йдеться про різні періоди життя Володимира Зеленського - починаючи із дитинства у Кривому Розі, завершуючи місцевими виборами 25 жовтня 2020 року.

У книзі чесно, максимально відверто і без ретуші подається історія сходження Зеленського до влади. Це історія тріумфу Володимира у 2019 році та численних його поразок на політичному Олімпі. Це - історія-застереження для українців від повторення таких помилок на виборах президента у майбутньому.

"Кожен епізод із життя шостого президента України - мозаїка, із якої складається портрет Володимира Зеленського. Людини, яка без політичного досвіду і відповідних знань пообіцяла українцям змінити державу. Людини, якій довірили свої голоси 13,5 мільйонів виборців. Людини, яка має розуміти: велика довіра це - і велика відповідальність", - пише у передмові Сергій Руденко.

Участь у проекті взяли відомі українські політики Роман Безсмертний, Гео Лерос, Руслан Рябошапка, політологи і політтехнологи Віктор Бобиренко, Сергій Гайдай, Кость Бондаренко.
Придбати книгу "Зеленський без гриму"
Видавництво "Саміт-Книга", 180 ст., без ілюстрацій, обкладика інтегральна.ТОВАР ВІДСУТНІЙ
ТОВАР ВІДСУТНІЙ
Подивитися в очі Путіна і…
(уривок із книги "Зеленський без гриму")

Упродовж перших кількох місяців свого президентства Володимир Зеленський прагнув зустрічі з Володимиром Путіним. Новий лідер України поспішав виконати свою обіцянку — припинити війну на Донбасі. Він розумів: його передвиборча риторика, яка зводилася до формули «треба просто припинити стріляти», була нежиттєздатною. Слід було сідати за стіл переговорів із Путіним.
Як замовити книги?
Книги, розміщені на цьому сайті, можна купити, зробивши відповідне замовлення. Продавець - ФОП "Руденко Сергій Валерійович".

Географія
Книжки можна замовити у будь-яку точку України та світу. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку.

Автограф
Якщо ви хочете замовити книжку із дарчим підписом автора, вкажіть про це в полі "Коментар". Просимо вказати на чиє ім'я має бути автограф.

Доставка
В межах України доставка здійснюється Новою поштою за рахунок продавця. Для того, щоб отримати книгу, у замовленні потрібно вказати місто та номер відділення або адресу, номер мобільного телефону, прізвище та ім'я отримувача.

Доставка книг за кордон - Укрпоштою, ціна доставки вже врахована у вартість. Не забудьте вказати ваш індекс.

Терміни доставки
В межах України доставка книжок буде здійснена впродовж тижня. За кордон - від 10 днів.

Підтвердження замовлення
Підтвердження про замовлення ви отримаєте на пошту впродовж 24 годин з моменту здійснення замовлення. Якщо цього не станеться, напишіть, будь ласка, на rudenkos2021@gmail.com

Обмін та повернення
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості (без поліграфічного браку) не підлягають обміну, поверненню.Електронна пошта:

rudenkos2021@gmail.com

Автор у соцмережах:
Click to order
Total: 
Введіть електронну пошту
Made on
Tilda